Střešní okna

 

Už více než 75 let je společnost VELUX lídr v oblasti designu inovativních střešních oken a vyvíjí špičkový sortiment vynikajících výrobků, které naplňují miliony domácností denním světlem a čerstvým vzduchem. Všechny jejich výrobky Vám skvěle poslouží. Dokážete s nimi proměnit celý projekt i funkci místnosti. Vpusťte si do přístavby víc denního světla nebo vyměňte stará střešní okna a vdechněte svému domovu nový život.

 

VELUX výrobky jsou konstruovány tak, aby do místností vpouštěly více světla a přirozeným způsobem větraly. Díky tomu jsou pak vnitřní prostory prosvětlenější a svěžejší. Díky širokému výběru velikostí, možností ovládání a povrchových úprav si můžete svůj projekt upravit zcela podle svých představ.  Na všechna střešní okna a lemování nabízíme záruku 10 let.

 

 

Vyberte povrchovou úpravu oken VELUX

 

Dřevo s čirým lakem

 

 

Okno je vyrobeno z borového dřeva s certifikací FSC a je opatřeno čirým, vodou ředitelným lakem, který dřevo chrání před nečistotami a vlhkostí. Nabízíme tři řady střešních oken, ze kterých si vyberete, ať už máte podkrovní byt, rodinný dům nebo administrativní budovu.

 

 

 

Bílý bezúdržbový povrch

 

 

Dřevěné jádro je chráněno vodotěsnou polyuretanovou vrstvou, která je odolná i vůči prachu. Díky dřevěnému jádru jsou zachovány vynikající izolační vlastnosti, polyuretanová vrstva zajišťuje dlouhou trvanlivost bez nutnosti čištění a natírání.