VELUX

Společnost VELUX již přes sedm a půl desetiletí představuje špičku v oboru vytváření střešních oken a přináší na trh inovativní řešení, která zajišťují miliony domovů přírodním světlem a svěžím vzduchem. Jejich produkty jsou ideální pro jakoukoli renovaci nebo úpravu vašeho prostoru. Mohou oživit vaši přístavbu novým světlem nebo nahradit zastaralá okna a dodat vašemu domovu novou energii.

 

Produkty VELUX jsou navrženy s cílem maximalizovat vstup světla a efektivně ventilovat interiér, což činí prostory jasnějšími a vzdušnějšími. S širokou nabídkou rozměrů, ovládacích možností a povrchových úprav můžete přizpůsobit projekt přesně podle svých potřeb. Na veškerá střešní okna a jejich obložení poskytujeme desetiletou záruku.

Dřevo s čirým lakemOkno je vyrobeno z borového dřeva s certifikací FSC a je opatřeno čirým, vodou ředitelným lakem, který dřevo chrání před nečistotami a vlhkostí. Nabízíme tři řady střešních oken, ze kterých si vyberete, ať už máte podkrovní byt, rodinný dům nebo administrativní budovu.

 

 

Bílý bezúdržbový povrchDřevěné jádro je chráněno vodotěsnou polyuretanovou vrstvou, která je odolná i vůči prachu. Díky dřevěnému jádru jsou zachovány vynikající izolační vlastnosti, polyuretanová vrstva zajišťuje dlouhou trvanlivost bez nutnosti čištění a natírání.

 

 

Benefity všech střešních oken VELUX: