Dřevo-hliníková okna

Dřevohliníková okna jsou spojením nadčasového klasického designu přírodních dřevěných oken s čistým moderním vzhledem oken hliníkových. Jedná se o vysoce kvalitní dřevěná eurookna, která jsou z vnější strany kryta hliníkovým opláštěním. Spojení dřeva a hliníku zajišťuje nejen dokonalý vzhled, ale také tvarovou stálost, vynikající tepelnou izolaci a díky ochraně proti povětrnostním vlivům téměř neomezenou životnost bez nutnosti renovace. Dřevohliníková okna jsou odpovědí na stále se zvyšující nároky na technickou i estetickou dokonalost oken a zároveň maximální úsporu energie.

 

PROČ INVESTOVAT DO DŘEVOHLINÍKOVÝCH OKEN?

  • kvalitní dřevěná okna z interiéru dokonale chráněná hliníkovým opláštěním z exteriéru
  • prakticky neomezená životnost
  • odolnější proti vypáčení díky třem uzamykacím uzávěrům v základním provedení
  • několik typů designového provedení hliníkového opláštění
  • široké možnosti kombinací barvy dřevohliníkových oken zevnitř i zvenčí

 

 

DŘEVOHLINÍKOVÁ OKNA JSOU SÁZKOU NA JISTOTU

Dřevohliníková okna jsou z interiéru klasická dřevěná eurookna – pocitově teplý materiál, který zdůrazní krásu a luxus každého bytu. Ať už zvolíte smrk, borovici, dub nebo exotické meranti, vždy budete mít doma prvek, který bude lahodit oku. Podobně jako u eurooken můžete volit napojovanou nebo nenapojovanou variantu eurohranolu.
 

Na venkovní straně jsou okna chráněna pláštěm z hliníku. Ten můžete doladit z nepřeberné škály barev dřevohliníkových oken třeba v odstínu fasády domu nebo zvolit design v imitaci dřeva. Aby byl pohled dokonalý, můžete vybírat z nabídky profilových řad dřevohliníkových oken, které se zásadně liší designem opláštění.

 

 

Poptejte dřevohliníková okna v našem novém KONFIGURÁTORU s průvodcem a získáte kalkulaci na nová okna s certifikátem původu.